Aktualności

Stany surowe pierwszych 13 budynków przy ulicy Wiązowej

30 kwietnia 2018

W marcu zakończyliśmy stany surowe pierwszych 13 budynków przy ulicy Wiązowej. Cała inwestycja liczy w sumie 26 domów w zabudowie szeregowej i 8 apartamentów. Oddanie dwóch pierwszych etapów w połowie roku. Całość planujemy zakończyć w czerwcu 2019.

Życzenia Świąteczne

22 grudnia 2017

Odpoczynku, zwolnienia oddechu i nabrania dystansu do tego, co wokół… Naszym Klientom niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi – szczególnie, jeśli są to pierwsze święta w nowym domu! A wszystkim, którzy z nami współpracowali w tym roku i przyczynili się do tego, że w wybudowanych przez nas domach zabłysną lampki na świątecznych choinkach chcemy gorąco podziękować.

Zakończenie inwestycji przy ulicy Czarnej

12 grudnia 2017

Z końcem ubiegłego roku oddaliśmy do użytkowania 14 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 2 apartamenty przy ulicy Czarnej w Tychach. Budowa, która zaczęła się połowie 2016 roku została oddana w dwóch etapach – 6 budynków w sierpniu 2017 i pozostałe domy w listopadzie 2017. Poniżej kilka zdjęć z etapu wykańczania inwestycji Nowym Właścicielom życzymy przyjemnego użytkowania!