Tychy Dunikowskiego II

Zrealizowane
Sprzedane
Tychy, Dunikowskiego
44 - 68 m2

O inwestycji

Zapraszamy do poznania oraz zakupu mieszkań i apartamentów w nowocześnie zaprojektowanym budynku wielorodzinnym. Wszystkie oferowane lokale posiadają przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń, a przestrzeń wspólna z garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz windą, zapewnia właściwy komfort użytkowania.

W budynku B2 znajdą się jedynie 22 lokale mieszkalne o powierzchniach od 44 do 68 mkw, w układzie dwu, trzy i czteropokojowym, ułożonych na czterech kondygnacjach naziemnych (parter i trzy piętra). W budynku przewidziano również garaż podziemny z 22 miejscami postojowymi oraz 22 komórki lokatorskie zlokalizowane w zależności od potrzeb w hali garażowej lub na parterze.. Inwestycja obejmuje ponadto miejsca parkingowe zlokalizowane w obrębie nieruchomości. W zależności od indywidualnych preferencji, można wybrać lokal z ogródkiem położony na parterze lub z dużym balkonem/tarasem na jednym z pięter. Dla szczególnie wymagających Klientów, przewidzieliśmy pięć lokali z ponadstandardową wysokością pomieszczeń (2,9 m) zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji.

Szczegółowy rozkład mieszkań dostępny po kliknięciu na poszczególne piętra w budynku.

Realizacja Dunikowskiego II

Kameralna przestrzeń i komfort mieszkania

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej oraz domów jednorodzinnych. Na etapie projektowania wykluczyliśmy obecność lokali usługowych, ograniczyliśmy ilość lokali mieszkalnych, zaprojektowaliśmy windę zjeżdżającą do poziomu garażu podziemnego i postanowiliśmy zamknąć cały teren nieruchomości, dając do niego dostęp tylko mieszkańcom. Zadbaliśmy, aby nie było problemów z parkowaniem pojazdów, a każdy nabywca lokalu miał możliwość dokupienia miejsca na przechowywanie np. rowerów czy opon zimowych. Naszą ideą było stworzenie dobrego miejsca do mieszkania.

Tychy Dunikowskiego II

Kompleksowość oferty i jej atuty

Nasza oferta obejmuje mieszkania i apartamenty wykończone do stanu deweloperskiego z pełną infrastrukturą wewnątrz i wokół budynku. Ofertę adresujemy do wszystkich, którzy chcą:

  • Mieszkać w niskiej i kameralnej zabudowie bez funkcji usługowej w budynku
  • Na co dzień cieszyć się z komfortu jaki daje winda
  • Użytkować duży balkon lub ogródek
  • Zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój i bezpieczeństwo
  • Zainwestować w zakup bezkompromisowej nieruchomości
Mapa dojazdu Tychy Dunikowskiego II