tychy_dunikowskiego_stabilio-2

Tychy Dunikowskiego

Zrealizowane
Sprzedane
Tychy, Dunikowskiego
37- 88 mw2

O inwestycji

Zapraszamy do poznania i zakupu mieszkań i apartamentów w nowocześnie zaprojektowanym budynku wielorodzinnym. Wszystkie oferowane lokale posiadają przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń, a przestrzeń wspólna z garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz windą, zapewnia właściwy komfort użytkowania.

W budynku znajdzie się jedynie 26 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 88 mkw, w układzie dwu, trzy i czteropokojowym, ułożonych na czterech kondygnacjach naziemnych (parter i trzy piętra). W budynku przewidziano również garaż podziemny z 22 miejscami postojowymi oraz 26 komórkami lokatorskimi. Inwestycja obejmuje ponadto kilkanaście miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie nieruchomości. W zależności od indywidualnych preferencji, można wybrać lokal z ogródkiem położony na parterze lub z dużym balkonem/tarasem na jednym z pięter. Dla szczególnie wymagających Klientów, przewidzieliśmy cztery lokale z ponadstandardową wysokością pomieszczeń (2,9 m) zlokalizowane na ostatniej kondygnacji.

Szczegółowy rozkład mieszkań dostępny po kliknięciu na poszczególne piętra w budynku.

Tychy Dunikowskiego

Kameralna przestrzeń i komfort mieszkania

Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu, na skraju osiedla, w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej oraz domów jednorodzinnych. Na etapie projektowania wykluczyliśmy obecność lokali usługowych, ograniczyliśmy ilość lokali mieszkalnych, zaprojektowaliśmy windę zjeżdżającą do poziomu garażu podziemnego i postanowiliśmy zamknąć cały teren nieruchomości, dając do niego dostęp tylko mieszkańcom. Zadbaliśmy, aby nie było problemów z parkowaniem pojazdów, a każdy nabywca lokalu miał możliwość dokupienia miejsca na przechowywanie np. rowerów czy opon zimowych. Naszą ideą było stworzenie dobrego miejsca do mieszkania.

Tychy Dunikowskiego

Kompleksowość oferty i jej atuty

Nasza oferta obejmuje mieszkania i apartamenty wykończone do stanu deweloperskiego z pełną infrastrukturą wewnątrz i wokół budynku. Ofertę adresujemy do wszystkich, którzy chcą:

  • Mieszkać w niskiej i kameralnej zabudowie bez funkcji usługowej w budynku
  • Na co dzień cieszyć się z komfortu jaki daje winda
  • Użytkować duży balkon lub ogródek
  • Mieć możliwość bezproblemowego parkowania swojego samochodu
  • Zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój i bezpieczeństwo
  • Zainwestować w zakup bezkompromisowej nieruchomości
Mapa dojazdu Tychy Dunikowskiego