Opinie

Już kilkadziesiąt rodzin nam zaufało. Oto opinie niektórych. Dołącz do nich.

Kasia
Dom przy ul. Dzwonkowej
Miła, rzetelna i profesjonalna obsługa klienta od momentu podpisania umowy po oddanie domu do użytkowania. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na szybką pomoc i doradztwo. Z całym przekonaniem mogę polecić każdemu tą firmę.
Rafał
Inwestycja przy ul. Wiązowa
Naprawdę godny polecenia deweloper. Fachowa opieka nad klientem od pierwszego spotkania, poprzez proces zakupu, wykończenia domu i nawet na etapie adaptacji po przeprowadzce ;)
Sławek
Dom przy ul. Wodna
Godny polecenia deweloper. Bardzo dobra komunikacja. Jeśli coś obieca, to stara się dotrzymać słowa. Jeśli coś jest źle zrobione, to stara się naprawić.
Pan Maciej
Dzwonkowa
Solidna firma. Profesjonalne podejście do klienta i usług. Wraz z rodziną mamy swój wymarzony domek dzięki Stabilio Domy. Polecam
Basia i Michał
Dom przy ulicy Dzwonkowej
"Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero trzeci dla siebie". Budując dom z firmą Stabilio to powiedzenie odchodzi do lamusa. Stabilio to firma łącząca marzenia klienta z racjonalnym projektem, optymalizacją rozwiązań oraz profesjonalnym wykonaniem. Firma nastawiona na zrozumienie potrzeb klienta i skrupulatną realizację jego wymagań. Wszystko to poparte bogatym doświadczeniem zarówno pracowników jak i wykonawców. Stabilio tworzą ludzie pełni zaangażowania w to, co robią, dający wsparcie klientowi na każdym etapie inwestycji. Wykonanie, od projektu aż po przekazanie kluczy, jest realizowane na najwyższym poziomie.Mieszkając w domu naszych marzeń, spokojni o przyszłość w nim, z pełną świadomością polecamy firmę Stabilio jako doskonałego realizatora i partnera w budowie.
Łukasz
Bliźniak przy ul. Dzwonkowej
Współpracę z firmą Stabilio wspominamy bardzo dobrze. Dzięki otwartemu podejściu i elastyczności mogliśmy zamieszkać w domu spełniającym wszystkie nasze potrzeby (co wiązało się ze zmianami w pierwotnym projekcie). Z deweloperem byliśmy w ciągłym kontakcie, przez co na bieżąco mieliśmy wpływ na detale, o których nie pomyśleliśmy wcześniej. Z żadnym tematem nie zostaliśmy bez wsparcia, nawet po zakończeniu budowy. Patrząc wstecz na wspólnie prowadzoną inwestycję, postrzegamy firmę Stabilio jako rzetelnego i zaufanego Partnera na rynku deweloperskim.
Kasia
domy przy ulicy Wiązowej
Polecam firmę w 100% . Od dwóch lat mieszkam w domu wybudowanym przez Stabilio Domy i jestem bardzo zadowolona. Dom jest wykonany solidnie i nie było do tej pory żadnych awarii czy wad które byłyby winą developera. Polecam
Mieszkaniec
Osiedle przy ulicy Czarnej
Współpraca ze Stabilio od pierwszego spotkania była bardzo profesjonalna. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na profesjonalny dialog i co bardzo istotne sporą dawkę wyrozumiałości i cierpliwości. Ci co budują wiedzą o co mi chodzi. Dla mnie bardzo ważne było dbanie o wszelkiego rodzaju pozwolenia, ustalenia i umowy, które były niezbędne aby dobrnąć do końca deweloperki. Całością zajęło się Stabilio. Mieszkamy już w wybudowanym domku kilka miesięcy i w dalszym ciągu możemy liczyć na pomoc Developera. Szczerze polecam!!!