O nas

Głównym obszarem działalności STABILIO DOMY jest budownictwo mieszkaniowe w Tychach, w szczególności domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które z powodzeniem od wielu już lat budujemy w oparciu o sprawdzone technologie.

Wizytówką naszej firmy jest blisko osiemdziesiąt takich budynków, które możecie Państwo zobaczyć w zakładce inwestycje zrealizowane.

Koordynujemy proces inwestycyjny od momentu zakupu gruntu, poprzez wykonanie stanu surowego aż do wykończenia w stanie deweloperskim i opieki nad Klientami w okresie rękojmi

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których połączyła pasja do tego co robią. W naszej działalności stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i nowoczesne, otwarte podejście do Klienta. Staramy się ciągle rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje oraz współpracować ze sprawdzonymi wykonawcami.

Wizją naszej firmy jest stworzenie godnej zaufania i niezawodnej marki STABILIO DOMY, która będzie gwarantem zakupu domów spełniających oczekiwania ich przyszłych właścicieli.

Nasze budowy koordynowane są na bieżąco dwóch wyspecjalizowanych kierowników budowy. Zatrudniamy projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-wykonawczej oraz konstrukcyjnej. Stosujemy wysokiej jakości materiały od wypróbowanych dostawców takich jak Mera, Tamir, Hadex.

Naszym celem jest zapewnienie komfortowych i ekonomicznych w użytkowaniu budynków w cenach, które sprawiają, że nasze pomysły przestają być niedoścignionym marzeniem, a stają się Waszymi domami.


Dlaczego?

Wiemy, jak ważnym momentem w życiu jest zakup domu. Wiedząc doskonale, że miejsce, w którym mieszkamy, to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia, dużą uwagę przywiązujemy do przyjaznych, ciekawych oraz ekonomicznych i ergonomicznych w eksploatacji rozwiązań architektonicznych. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość, a także realizacje w rozsądnych cenach.


Co?

Głównym obszarem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe, w skład, którego wchodzą domy jednorodzinne (wolno stojące i w zabudowie szeregowej), domy wielorodzinne, osiedla mieszkalne i inne. Nasza oferta uwzględnia potrzeby klientów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa mieszkania w domach z ogródkami, w kameralnych warunkach i przyjaznym sąsiedztwie.

Domy wykonane są w tradycyjnej technologii ze sprawdzonych materiałów renomowanych producentów. Stale doskonalimy projekty, dbając, aby były funkcjonalne i oryginalne ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii budynku. Pomaga nam w tym bogate doświadczenie, a także otwartość na nowe, innowacyjne rozwiązania.


Jak?

  • Do naszych inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy. Nasze wizje realizujemy od planowania, opracowania projektu, pozyskania gruntu, finansowania, zarządzania budową, aż po sprzedaż i stałą opiekę nad Klientem.
  • Mamy gwarancje finansowania naszych projektów, co umożliwia płynne realizowanie budowy domów w zaplanowanym czasie. Stabilna i wieloletnia współpraca z wykonawcami umożliwia nam stałe doskonalenie jakości.
  • Domy przez nas budowane oddajemy w stanie deweloperskim, z podłączonymi mediami miejskimi (prąd, woda, kanalizacja, deszczówka) oraz kompletnym systemem niezależnego ogrzewania gazowego.
  • Osobiście dbamy o realizację naszych projektów. Budujemy tak, jakbyśmy budowali dla siebie i naszych najbliższych. Wiemy, że nasi Klienci mają odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego umożliwiamy indywidualną aranżację rozkładu wnętrz we współpracy z naszą pracownią architektoniczną.
  • Bezpieczeństwo transakcji naszych Klientów zapewniają indywidualne rachunki powiernicze oraz umowy deweloperskie zawierane w formie aktów notarialnych.

Chcemy, aby nasza praca i jej wyniki przynosiły naszym Klientom jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji z wyboru naszej oferty.


Gdzie?

Obecnie realizujemy największy nasz projekt, czyli budowa osiedla przy ulicy Wiązowej w Tychach. Są to budynki o powierzchni 90-140m2 z garażami, własnymi ogrodami i wieloma miejscami parkingowymi na każdej posesji.

Jego zakończenie planujemy na rok 2020.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ulicy Katowickiej 202 w Tychach. Spotkamy się z Państwem o dogodnej porze i w przystępny sposób odpowiemy na wszelkie pytania.