News

Udział w projekcie "Współkreacja szkolnych przestrzeni"

November 22, 2018

Wspieramy działania Nieformalnej Grupy MAMBA w projekcie "Współkreacja szkolnych przestrzeni". Jest to inicjatywa, która ma na celu zaangażować UCZNIÓW TYSKICH SZKÓŁ w kreowanie otoczenia w szkole jako miejsca wspólnego spędzania czasu.

Stany surowe pierwszych 13 budynków przy ulicy Wiązowej

April 30, 2018

W marcu zakończyliśmy stany surowe pierwszych 13 budynków przy ulicy Wiązowej. Cała inwestycja liczy w sumie 26 domów w zabudowie szeregowej i 8 apartamentów. Oddanie dwóch pierwszych etapów w połowie roku. Całość planujemy zakończyć w czerwcu 2019.

Kolejny raz STABILIO jako Partner Perły Paprocan

April 19, 2018

XXIX edycja biegu PERŁA PAPROCAN i tym razem odbyła się przy naszym współuczestnictwie. Jako coroczny Partner przygotowaliśmy ściankę do zdjęć oraz częściowo finansowaliśmy to przedsięwzięcie.

Życzenia Świąteczne

December 22, 2017

Odpoczynku, zwolnienia oddechu i nabrania dystansu do tego, co wokół… Naszym Klientom niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi – szczególnie, jeśli są to pierwsze święta w nowym domu! A wszystkim, którzy z nami współpracowali w tym roku i przyczynili się do tego, że w wybudowanych przez nas domach zabłysną lampki na świątecznych choinkach chcemy gorąco podziękować.